YÜCEER TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR A. ADAYLIĞINI MİTİNG GİBİ AÇIKLADIYÜCEER TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR A. ADAYLIĞINI MİTİNG GİBİ AÇIKLADI

YÜCEER TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR A. ADAYLIĞINI MİTİNG GİBİ AÇIKLADI

CHP Tekirdağ il binasına sığmayan yüzlerce partilinin soğuk havaya rağmen katılım gösterdiği aday adaylık açıklaması parti il binası önünde gerçekleştirildi.

CANDAN BAŞKAN SLOGANLARI ATILDI

Geçmiş dönem CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını ilan etti.

Tekirdağ’ın ilçelerinden bu soğukta bana inanan bana güvenen destek vermek için gelen herkese teşekkür ederim, diyerek konuşmasına başladı.  Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda yürümekten  her zaman onur ve gurur duyduğum parti emekçisi arkadaşlarım, başkanlarım, ilçe başkanlarım, hepiniz hoş geldiniz.

Candan Yüceer heyecanını dile getirdi. Kıvanç ve heyecan içindeyim. Çocuklarımı burada büyüttüm. Hayatınızın bir parçası olan biri olarak buradayım. Tekirdağlı olmanın en büyük sonucu aidiyetliktir. İnsan yaşadığı yere benzer bende Tekirdağ’a benziyorum. Milletvekilliğinde Ankara’dan döndüğümde buraya ayak bastığımda huzur burada diyorum. Sevgi, sıcaklık, güven, duygusudur. Bir kadın bir anne hassasiyetiyle canla başla çalıştım. Tecrübelerimle şehrimiz koşarak ilerleyecek. dedi.

KADİR ALBAYRAK 10 YILDIR ÇOK SAĞLAM TEMELLER ATTI

Ayrı gayrı olmadan herkesin başkanı olmak üzere adayım. Sadece makama değil büyük bir enerji ortaya çıkarılmasına adayım. Tekirdağlı çiftçinin, öğrenci, kadınların, iş insanın başkanı olmaya adayım. Yıllardır biriktirdiğim tecrübelerim ve projelerimle candan hizmet etmeye geliyorum. Kurucu Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak çok sağlam temeller attı. Bizler o temeller üzerine büyük bir gelecek koşusuna başlayacağız. Tekirdağ’ı lider kent yapmak için yola çıkıyoruz. Bu bayrak ve hizmet yarışıdır bayrağımızı ileriye taşıyacağız.

CHP Tekirdağ il binası önünde gerçekleşen aday adaylığı açıklamasına Candan Yüceer’in eşi Kamil Yüceer, çocukları Onur Yüceer, Yiğit Yüceer, partililer, İl-ilçe teşkilatları, muhtarlar, eski başkanlar ve çok sayıda vatandaş ile basın mensupları katıldı.

“Tekirdağlıların daha yaşanabilir kente ihtiyacı var. Tekirdağ'li olmanın, Tekirdağ' da yaşamanın yüksek bir aidiyet duygusudur. Birlikte daha iyisini yapacağımıza inancım var. Çocuklarımız, kadınlarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, insanımız için şehrime hizmet etmek istiyorum. Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır.  Herkese Candan olmak için Tekirdağ Büyüksehir belediye başkanlığına adayım.” dedi.

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 20/11/2023 00:34

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.