Murat Ürtekin
SÖZDE ERMENİ ÖZDE TÜRK KATLİAMI-1

SÖZDE ERMENİ ÖZDE TÜRK KATLİAMI-1

Malumunuz ülkemiz zor ve sancılı bir süreçten geçiyor.Büyük Britanya döneminin kalıntıları gladyo Yahudi lobisi ve de Diaspora ülkemiz üzerinde senaryolar üretmeye devam ediyor.

Rahip Santoro cinayeti sinagogların bombalanması kitabevi baskını Hrant Dink’in öldürülmesi gibi esrarengiz saldırıların hedefine ulaşamaması neticesinde ASALA ve Diaspora destekli Kürt-Türk sorunu yaratılmaya çalışıyor. Fakat iyi bilinmelidir ki sözde 100.yılında Kurtuluş savaşından çıkmış bu millet asla bölücülere fırsat vermemiştir.

Bu nedenle sizleri değerli Profesör ağabeyim İbrahim Öztek’in ışığında bilgilendirme yapacağım. İlk üç köşe yazım değerli hocamın konferansının kesintisiz ifadesidir. Umarım Tekirdağ Büyükşehir talep eder de bu değerli insanı konferans için çağırırız. Sayın Öztek diyor ki;

Birtakım siyasi Kürtçüler birtakım mürekkep yalamışlar ve son günlerde AGOS gazetesine demeç vererek taziye kervanına katılmak isteyen Apo da aklı sıra 1915 olayları için Türkleri suçlamaktadırlar.

Tarih bilgisinden mahrum bu kişiler 1915 yılında Van’da ve çevresinde 170.000’den fazla müslüman Türk ve KÜRDÜ katledenler için ya da toplu mezarlarda yatan binlerce masumu katledenler için ne düşünüyorlar? O günlerde taş taş üstünde kalmamıştı.

Güney illerimiz Adana Kahramanmaraş Şanlıurfa ve civar illerde Fransızlarla birleşerek katlettikleri insanımızın sayısı 70.000’dir. Buna ne demeli?

Fransız ordusunda lejyoner olarak silahlanan Ermeniler Tehcirle Suriye’ye gönderilenlerdir. (yani halkımızı katledenleri öldürmeyip sadece sınır dışı edecek kadar vicdanlı ve adaletli bir milletiz. Açıkça söylemek gerekirse bu katillerin kurşuna dizilmesi gerekirdi) Hiç bir zaman uslanmamışlardır. 1915-1920 yılları arasında da Doğu ve Güneydoğu Anadolu’muzda Ermeniler Müslüman Türk’ü samanlıklara ahırlara camilere doldurarak diri diri yakmışlardır.

Bugün gelmiş Katliamdan söz ediyorlar. Şimdi size soruyorum sayın okuyucular;  ASIL KATİLLER KİM?

 

Yayınlanma Tarihi : 1/8/2023 16:32

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek