Volkan Nallar’dan gövde gösterisiVolkan Nallar’dan gövde gösterisi

Volkan Nallar’dan gövde gösterisi

Eski İl Başkanı Volkan Nallar Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı açıklamasında adete gövde gösterisi yaptı. Nallar’ı desteklemeye gelenleri parti binası almadı. Volkan Nallar kalabalik bir katilimla aday adaylığını ilan etti. Hitabetinde;

Havasını soluduğum, suyunu içtiğim ve evlatlarımın doğduğu en büyük sevdam, Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduk.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanlığını yaptık. Görevimizi başarılı şekilde tamamlayarak yine genç bir arkadaşımıza İl Başkanlığımızı devir ettik.

Bu şehri genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle ve çocuklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız ile,  ortak akılla yönetmek ve tüm kesimlere eşit hizmet götürebileceğimize inandığımız için,

Ben Volkan Nallar olarak bu yolculuğa çıkmıyorum.

Birlikten kuvvet doğar sözünü her daim kendine şiar edinmiş biri olarak BİZ diyerek, yani tüm Süleymanpaşalı yurttaşlarımız ile birlikte yola çıkıyoruz.

Ayrıca salona sığmayanlar için Burhan Karaevli Salonunda ise sinevizyon ile adaylık açıklaması an ve an izletildi. Nallar’ın açıklamasına CHP İl Başkan Özgür Taşmerdivenli ve CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Engin’de eşlik ederek başarılar diledi.

Son Sözüm Cumhuriyet Halk Partisi Aileme Tekrar söylemek isterim Cumhuriyetimizin 100. yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanı Olarak Beni Seçen Yoldaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi daha zor ve anlamlı bir yola adım atıyoruz.

Nazım Hikmet’in de dediği gibi ‘Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi Kardeşçe Yaşamak’ için Cumhuriyet Halk Partisi Ailemin daha çok çalışacağına ve daha çok mücadele edeceğine inancım sonsuzdur.  Haydi Cumhuriyet Halk Partisi Ailem yaptık yine yapacağız. En Büyük Sevdam Süleymanpaşam Vira Bismillah… Yaşasın Cumhuriyet Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi Yaşasın Mustafa Kemal ATATÜRK”

Basının sorularını da cevaplayan Nallar öncelikli projesinin yeni bir Süleymanpaşa Belediye Hizmet binası yapmak olduğunu söyledi. Bir basın mensubun’un geçen günlerde aramızdan ayrılan Cenk Serim ile ilgili sorusunda duygusal anlar yaşandı. Ayrıcı büyük bir kapalı pazar yeri yapmak istiyorum.

Belediye Başkan Aday Adayı Volkan Nallar’ın alkışlarla sık sık konuşmasının kesildiği açıklamada, Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, , Deva Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi, Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan da salondaki yerini aldı.

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 19/11/2023 23:27
Gökhan Saygı

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
onur bozkurter