Volkan başkan vatandaşı mest etti ! Nasıl mı ?Volkan başkan vatandaşı mest etti ! Nasıl mı ?

Volkan başkan vatandaşı mest etti ! Nasıl mı ?

Mübarek Ramazan ayının gelmesi ile birlikte CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar Süleymanpaşa Belediyesi ‘nin düzenlediği Mahalle İftarlarına,

“ RAMAZAN AYI DOSTLUK KARDEŞLİK BİRLİK VE BERABERLİK DEMEKTİR “

Bizde bu mübarek günlerde Milletvekillerimiz, Belediye Meclis adayları, İl ve İlçe Yöneticilerimizle birlikte;

Vatandaşların vergileri veya hayırseverlerimizle kurulan bu sofralara katılıp, siyaset yapmadan bize ve tüm siyasilere yakışır şekilde dostluk içerisinde olalım;  Centilmenlik ve dostluk atmosferinde ramazan yaşıyalım vatandaşlarımızla birlikte olalım düşüncesi vatandaşlardan beğeni kazandı.

Mahalle iftarları geleneğinin Süleymanpaşa belediyesinin kuruluşundan önce, 2009-2014 döneminde CHP’li Belediye başkanlığı tarafından önce Çadır İftarları olarak başlatıldığına dikkat çeken Nallar;  “ 2014- 2019 döneminde bu iftarları Sokak İftarlarına çevirdik,''  daha sonraki Belediye yönetimi de devam ettirdi. Şehrimize taş üstüne taş koyan dan Allah razı olsun.

Her vatandaş gibi ben de bu iftarlara katılıyorum. Hemşehrilerimizle siyaseti karıştırmadan beraberce iftarımızı yapıyoruz . Ramazan ayının kentimize, ülkemize, vatandaşımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

Bizlere bu sofraları kurmak nasip olursa yine aynı şekilde tüm siyasileri davet edeceğiz. Mübarek Ramazan ayına yakışan, ''dostluk ve kardeşliği şehrimizde yaşatacağız “ dedi.

Süleymanpaşa’lılar Volkan başkanın bu yaklaşımından seçimleri kazanırsa şehrimizde insanları ötekileştirmeyen , her kesimden insanı kucaklayan bir anlayış hakim olacak dediler.

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 19/3/2024 15:22

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm