VEKİL YONTAR; TEKİRDAĞ YİNE CHP BELEDİYECİLİĞİ DEDİ!VEKİL YONTAR; TEKİRDAĞ YİNE CHP BELEDİYECİLİĞİ DEDİ!

VEKİL YONTAR; TEKİRDAĞ YİNE CHP BELEDİYECİLİĞİ DEDİ!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçimi kazanan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Candan Yüceer ve diğer CHP adaylarını tebrik ederek başarılar diledi.

Vekil Yontar 31 Mart yerel seçimlerinin ardından değerlendirmelerde bulundu. CHP'nin sadece Tekirdağ'da değil Türkiye genelindeki başarısının gelecek seçimlere umut olduğunun altını çizen Yontar açıklamasında şunları söyledi:  "31 Mart yerel seçimlerini Türk demokrasisine yakışır bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Tekirdağ'da büyük bir zafere imza attık. Tekirdağ'da adayımız Dr. Candan Yüceer büyük bir farkla belediye başkanı seçilerek bayrağı Kadir Albayrak'tan devraldı.  Büyükşehirle birlikte ilimizin genelinde 12'de 10 yaptık. 6 ilçemizde CHP bayrağını dalgalandırmaya devam ederken, emanet verdiğimiz 3 ilçemizi de geri aldık.

Tekirdağ bu seçimlerde de CHP belediyeciliğini, halkçı ve sosyal belediyeciliği tercih etti. Bizler de belediye başkanlarımızla birlikte Tekirdağımız’a katkı sunmak ve geliştirmek için var gücümüzde çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı  Dr. Candan Yüceer,  Süleymanpaşa Belediyesi Başkanı Volkan Nallar, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Mustafa Onur Bozkurter, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel, Malkara Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, Hayrabolu Belediye Başkanı.Tuncer Başoğlu, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'ı tebrik ediyor, başarılar diliyor, her zaman yanlarında olduğumu ifade etmek istiyorum.

CHP'nin kazanmış olduğu bu büyük zafer toplumumuzun her kesimine hayırlı uğurlu olsun.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde güzel coğrafyamızın her bir yeri kırmızı renge bürünene kadar çalışmaya kararlılıkla devam edeceğiz ve çok daha iyi bir Türkiye hedefimize emin adımlarla yürümeyi sürdüreceğiz." dedi.

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 2/4/2024 01:13

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm