Vali Soytürk Karikatür ve Resim Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Hediye Takdim EttiVali Soytürk Karikatür ve Resim Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Hediye Takdim Etti

Vali Soytürk Karikatür ve Resim Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Hediye Takdim Etti

Vali  Recep Soytürk, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bilinçli Tüketici ve Tüketici Hakları” temalı yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediye, okul müdürlerine ise plaket takdim etti.

Vali Soytürk, karikatür yarışmasında ilimizde 1’inci olan Hayrabolu Hüseyin Korkmaz Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Yağmur İscan’a hediye, Okul Müdürü Erdem Dağlı’ya plaket, resim yarışmasında ilimizde 1’inci olan Kapaklı Belediyesi Orta Okulu 6. sınıf öğrencisi Amine Rümeysa Ünlü’ye hediye, Okul Müdürü İbrahim Akdağ’a plaket takdim etti.

Karikatür yarışmasına Türkiye'de Jüri Özel Ödülüne layık görülen Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Hayrülnisa Coşkun’un hediyesi Cumhurbaşkanımız tarafından takdim edildiğinden sadece Okul Müdürü Günay Şahin’e plaket takdim etti.

Vali Soytürk, öğrencileri ve okul müdürlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Ziyarette öğrenci ve okul müdürlerine Ticaret İl Müdürü Mehmet Furtına eşlik etti.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 28/11/2023 12:42

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek