ÜNİLİG Grup Futbol Müsabakaları Kupa ve Madalya Töreni ile TamamlandıÜNİLİG Grup Futbol Müsabakaları Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı

ÜNİLİG Grup Futbol Müsabakaları Kupa ve Madalya Töreni ile Tamamlandı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde oynanan Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu 2023-2024 yılı Üniversitelerarası Bölgesel Lig (ÜNİLİG) Grup Futbol Müsabakaları, kupa ve madalya töreni ile tamamlandı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Spor Kompleksinde gerçekleştirilen törene Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Murat TAŞAN, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Öğr. Gör. Dr. Serkan AYDIN, diğer

üniversitelerin heyetleri, Spor Kompleksi idari personeli ile öğrenciler katıldı.

Rektör Yardımcısı ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Murat TAŞAN, “Turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür ediyor; dereceye giren takımları tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Ardından Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi’nin futbol takımlarının katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda dereceye giren takım ve sporculara kupa ve madalya takdimine geçildi.

Müsabakalarda Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi üçüncü olurken, Bursa Uludağ Üniversitesi ikinci, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ise birinci oldu. Dereceye girerek ilk üçte yer alan futbol takımımızı ve sporcularımızı tebrik ediyoruz.

Yayınlanma Tarihi : 10/12/2023 01:14

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek