Tekirdağspor Lider yoluna inanarak devam ediyor, Tekirdağspor: 2, Kapaklı 0Tekirdağspor Lider yoluna inanarak devam ediyor, Tekirdağspor: 2, Kapaklı 0

Tekirdağspor Lider yoluna inanarak devam ediyor, Tekirdağspor: 2, Kapaklı 0

Tekirdağspor Kapaklıspor’u 2-0 mağlup etti. Bu galibiyetle Kapaklıspor’un şampiyonluk hayallerini yıktı. Çerkezköyspor’un da berabere kalmasıyla aradaki puan farkını 4’e çıkardı.

Tekirdağspor Namık Kemal Stadında Kapaklıspor’u ağırladı.

Maçın 27. Dakikasında Osman Atalay Demirtaş, Azat Gümüş’ü gördü. Azat Gümüş ceza sahası içinde bekletemeden vurdu. Tekirdağspor , Azat Gümüş’ün plase vuruşu ile 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısı Tekirdağspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Maçın 82. Dakikasında oyuna sonradan giren Yakup Durmaz sağ kanattan çalımlarla ceza sahasına girdi. Kaleciyi de geçen Yakup Durmaz daha müsait durumdaki Osman Atalay Demirtaş’ı gördü. Tekirdağspor Osman Atalay Demirtaş’ın golü ile farkı 2 ye çıkardı.

Tekirdağspor 12 net gol pozisyonu cömertçe harcadığı maçı 2-0 kazandı. Tekirdağspor bu galibiyetle Kapaklıspor’un şampiyonluk hayallerini yıktı. Çerkezköyspor’un da berabere kalmasıyla aradaki puan farkını 4’e çıkardı.

“2 Yetenek sahada”

Tekirdağspor’da uzun yıllardan beri ilk kez 3 alt yapı oyuncusu Bartu Evci, Mustafa Batuhan Bektaş ve Ayberk Karaca kadroda kendine yer buldu. Maçın son dakikalarında ise Mustafa Batuhan Bektaş ve Ayberk Karaca oyuna dahil oldu. Genç oyunculara tribünden büyük destek vardı.

“Taraftardan tam destek”

Binlerce Tekirdağspor taraftarı Tekirdağspor’u desteklemek için tribünde yerini aldı. Özelikle açık tribünde bulunan taraftarlar 90 dakika boyunca Tekirdağspor’u destekledi. Maç bayram havasında geçti.

 

Yayınlanma Tarihi : 21/2/2022 02:42

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.