Tekirdağspor  Kapaklı Sitespor’u 2-1 mağlup ettiTekirdağspor Kapaklı Sitespor’u 2-1 mağlup etti

Tekirdağspor Kapaklı Sitespor’u 2-1 mağlup etti

Tekirdağspor kendi sahasında Kapaklı Sitespor’u 2-1 mağlup etti.

Tekirdağspor Süper Amatör Kümenin 11. Haftasında Kapaklı Sitespor’u konuk etti. Maçın ilk 30 dakikası karşılıklı ataklar ile geçildi.

Maçın 42. Dakikasında Tekirdağspor aradığı golü buldu.  Sağ Kanattan Emircan Tuna ortaladı.  Top tüm oyuncuları aştı ve Tayfun Sabri Gümüşoğlu’nun önünde kaldı. ve Tayfun Sabri Gümüşoğlu’nun kafa golü ile Tekirdağspor 1-0 öne geçti.

Maçın ilk yarısı Tekirdağspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Maçın 57. Dakikasında Kapaklıspor Beraberliği yakaladı. Orta sahada derinlemesine atılan pasta Tekirdağspor defans oyuncuları bir anda anlaşamadı araya Kapaklı Sitespor’dan Numan Aktaş girdi. Numan Aktaş’ın attığı gol ile skora denge geldi:  1-1

Golden 3 dakika sonra Tekirdağspor beraberliği yakaladı. Maçın 60. Dakikasında Ceyhun Kalıntaş ile Tekirdağspor Frikik kazandı. Ceyhun Kalıntaş’ın sert şutu ile Tekirdağspor tekrar öne geçti. Kapaklı Sitespor’un Kalecisi Hakan Çolak’ın çabası, topu ağlardan çıkmaya yetmedi.

Bu dakikadan sonra Kapaklı Sitespor beraberlik için Tekirdağspor kalesine gelse de defansında derin boşluklar verdi.

Tekirdağspor bulduğu kontra ataklarla Kapaklı Sitespor kalesinde tehlikeli oldu. 

Tekirdağspor’da Özelikle oyunun son bölümünde şans bulan Kadir Muharrem Pehlivan’ın kaçırdığı gol ve yanlış pas tercihleri saç baş yoldurdu. Maçın ilerleyen dakikalarında başka gol olmayınca Tekirdağspor Kapaklı Sitespor’u 2-1 mağlup ederek rakibi ile puan farkını 9’a çıkarttı.

Yayınlanma Tarihi : 26/12/2023 17:54

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek