Tekirdağspor’da Teknik Adam Mustafa Ülkü OlduTekirdağspor’da Teknik Adam Mustafa Ülkü Oldu

Tekirdağspor’da Teknik Adam Mustafa Ülkü Oldu

Tekirdağspor son 2 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan teknik direktör Mustafa Ülkü İle anlaştı. Tekirdağspor Teknik direktörünü sonunda buldu. Son 2 sezon Süper Amatör Kümede Sarayspor 1953 ve Çorluspor 1947’yi şampiyon yaparak BAL ligine çıkartan Mustafa Ülkü ile anlaştı. Ülkü’nün aynı zamanda BAL liginde de bir çok tecrübesi bulunuyor.

Teknik Direktör Mustafa Ülkü için Tekirdağspor tesislerinde imza töreni düzenlendi.

İmza töreninde konuşan Teknik Direktör Mustafa Ülkü Tekirdağspor camiasını yakından tanıdığını ifade ederek, şunları kaydetti;” Tekirdağspor’da daha önce futbol oynamıştım. Tekirdağspor’u çok iyi biliyorum. Tekirdağspor’u Yönetim, Teknik Heyet, Futbolcu ve Taraftarla hak ettiği yere getirmek istiyoruz. Tekirdağspor Bölgesel Ligi Hak etmiyor. İnşallah Tekirdağspor’u daha iyi yerlerde göreceğiz.

 

Çorlu ve Saray ilçesinde çalıştırdığım takımlarda şampiyon olduk. Burada bunu daha iyi bir şekilde yapmak istiyorum. Tekirdağ il takımdır. Bir an önce şampiyon olup üst liglere tırmanmak istiyoruz.

Ben, sen, o yok. Tekirdağspor var.”

Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan ise Tekirdağspor’u Tekirdağspor’un basamak basamak üst liglere tırmanacağını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;” Tekirdağspor’u 1. Ligde görmemiz lazım.

Yönetim olarak geçen seneden taşın altına elimizi koyduk. Maalsef geçen sezon Tekirdağspor’u BAL Liginden Süper Amatör’e düşürdük. Bu sezon güzel bir oluşumla, hocamızla beraber Tekirdağspor’u, BAL ligine çıkarıp bu seriye devam edip hedefimize ulaşmak istiyoruz. Bugünden itibaren transferlere de başlanacak. Alt yapımızdaki gençlerimize de şans vereceğiz. Şu anda alt yapıda A takımımızda oynayacak 5-6 oyuncumuz var. Transferlerimizi en yakın zamanda basın ile paylaşacağız.”

Konuşmaların arından Mustafa Ülkü Tekirdağspor teknik direktörlüğüne getirildi. İmza töreni toplu fotoğraf çekiminin arından son buldu.

İmza törenine Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ekrem Daşdan, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Arpacıoğlu, Kamil Özer, Abdullah Yalçın ve Uğur Karabacak katıldı.

Yayınlanma Tarihi : 5/8/2023 14:56

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek