Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye
Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Günay’ın 13 Kasım Mesajı Yayımladı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Günay’ın 13 Kasım Mesajı Yayımladı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Günay’ın 13 Kasım Mesajı Yayımladı

13 Kasım; Tekirdağlılar için onur günüdür, gurur günüdür. 13 Kasım; başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, mücadele arkadaşlarının, isimsiz kahramanlarımızın, şehitlerimizin, gençlerimizin, vatanı için, gelecek nesiller için her türlü fedakarlıkta bulunan milletimizin aziz hatıraları önünde saygı, sevgi ve minnetle eğildiğimiz, onları şükranla andığımız, mücadelelerini yeni nesillere aktaracağımızın emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür.

Her zaman bağımsızlığını, birlik ve beraberliğini her şeyin üzerinde tutarak bunun için büyük mücadeleler veren aziz milletimiz, ebediyen bu topraklarda hür yaşamaya devam edecektir. Ülkemizin ve şehrimizin büyük mücadeleler sonucu bu günlere geldiğini asla unutmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, Tekirdağ’ımızın düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümünü yürekten kutluyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’ni bize emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun yol arkadaşlarını ve ebediyete intikal eden şehitlerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyorum.

 

Yayınlanma Tarihi : 10/11/2023 23:58

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek