Tekirdağ’da AK Partili Belediyeler İsrail menşeili ürünlerin kullanımı ve satışını durdurduTekirdağ’da AK Partili Belediyeler İsrail menşeili ürünlerin kullanımı ve satışını durdurdu

Tekirdağ’da AK Partili Belediyeler İsrail menşeili ürünlerin kullanımı ve satışını durdurdu

İsrail’in Gazze’deki masum insanları, çocukları katletmesine Tekirdağ’da AK Parti teşkilatları ve belediyeler sessiz kalmıyor. Neredeyse her hafta yapılan protestoların yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş’ün önderliğinde AK Partili belediyelerde İsrail menşeili ürünlerin kullanımı ve satışı yasaklandı.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “AK Parti Tekirdağ Teşkilatı olarak, İl Başkanımız Ali Gümüş'ün liderliğinde, Filistin halkının yanında duruyoruz ve Katil İsrail yönetiminin Gazze’deki insanlık dışı katliamlarını ve soykırımını lanetliyoruz!

Bu bağlamda, Tekirdağ'daki dört AK Partili ilçe belediyesi olarak, İsrail ürünlerini boykot etme kararı almıştır ve belediye şirketlerinde İsrail menşeili ürünlerin kullanımı ve satışı durdurulmuştur.

Tüm saygıdeğer vatandaşlarımızı, bu boykot hareketini genişletmek ve bir kartopu etkisi yaratmak adına desteğe çağırıyoruz!” denildi.

 

Yayınlanma Tarihi : 7/11/2023 21:35

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek