Süleymanpaşa Millet Bahçesi projesi hızla yükseliyorSüleymanpaşa Millet Bahçesi projesi hızla yükseliyor

Süleymanpaşa Millet Bahçesi projesi hızla yükseliyor

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in yoğun girişimleri ile hayata geçirilen Süleymanpaşa Millet Bahçesi Projesi, Vatan Mahallesi’nde hızla yükseliyor. Çalışmaları yakından takip eden Başkan Yüksel, Millet Bahçesi’nin ilkbahara yetiştirileceği müjdesini verdi.

Proje alanında yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Millet Bahçesi’nin Süleymanpaşa’ya kazandırılmasında desteği ve emeği olan isimlere teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi: “Süleymanpaşa Millet Bahçesi projemizde çalışmalar aralıksız sürüyor.Önümüzdeki birkaç ay içinde yapımı tamamlanarak ilkbaharda yemyeşil bitki örtüsü, mis kokan çiçekleriyle vatandaşlarımızın ziyaretine açılacak Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri, TBMM Başkanımız Prof. Dr. Sayın Mustafa Şentop hocamızın desteği ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın. Murat Kurum’un himayesinde Süleymanpaşa’mıza kazandırılıyor. Şimdiden şehrimize ve siz kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olsun.”

MİLLET BAHÇESİ’NDE NELER OLACAK?

70 dönümlük arazi üzerine kurulmakta olan Süleymanpaşa Millet Bahçesi, yürüyüş ve bisiklet yolları, yeşil alanlar, çocuk parkları ve sahil düzenlemesi ile Süleymanpaşa’ya değer katacak bir proje olarak öne çıkıyor. Vatan Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde bulunan alanda gerçekleştirilmekte olan proje ile Süleymanpaşa önemli bir cazibe merkezine kavuşmuş olacak.

Yayınlanma Tarihi : 14/10/2022 18:44

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek