ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN ANNELERİNİ MİSAFİR ETTİKŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN ANNELERİNİ MİSAFİR ETTİK

ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN ANNELERİNİ MİSAFİR ETTİK

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay ‘Anneler Günü’ dolayısıyla kentimizde de ikamet eden şehit ve gazi anneleri ile ailelerini düzenlediği kahvaltı programında ağırladı.

ANNELER GÜNÜ SİZLERLE DAHA ANLAMLI HALE GELİYOR

Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay tarafından Şehit ve Gazi Anneleri için düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkan Yardımcımız Esengül Güven, Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, şehit ve gazilerimizin anneleri ile aileleri katıldı.

Şehit ve gazi annelerimizin her zaman yanlarında olduklarına vurgu yapan Güliz Akay, “Sizler sonsuz şükran ve minnet borçlu olduğumuz aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere emanetisiniz, bizlerin de annesisiniz. Dolayısıyla böyle özel bir gün siz kıymetli annelerimizle daha da anlam kazanıyor ve unutulmaz oluyor. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri kırmayarak programımıza teşrif ettiğiniz için hepinize canı gönülden teşekkür ediyor ve sonsuz saygılarımı sunuyorum. Anneler Gününüz bir kez daha kutlu olsun kıymetli annelerimiz” ifadelerini kullandı.

ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın desteğini her zaman yakından hissettiklerini dile getiren şehit ve gazi aileleri ise, Güliz Hanım ve beraberindekilere misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Kahvaltı programı sonunda Güliz Hanım ve Belediye Başkan Yardımcımız Esengül Güven şehit ve gazi annelerine günün anısı dolayısıyla çiçek takdim etti.

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 10/5/2024 22:14

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.