S.paşa Bayan Hentbol Takımı 2023-2024 Sezonu teknik ekip ve sporcularını tanıttıS.paşa Bayan Hentbol Takımı 2023-2024 Sezonu teknik ekip ve sporcularını tanıttı

S.paşa Bayan Hentbol Takımı 2023-2024 Sezonu teknik ekip ve sporcularını tanıttı.

Tekirdağ’ımızın süper lig temsilcisi Kadın Hentbol Takımımızın yeni sezon tanıtımını yaptı.

Geçtiğimiz sezon bildiğiniz gibi yeni oluşturduğumuz Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş. ile THF Kadınlar Süper liginde mücadele ettik ve sezonu 5 Galibiyet 2 Beraberlik ile 12 puanla 7. Sırada tamamladık.

Uzun yıllardır süper lig tecrübeleri olan kulüplere karşı mücadele etmemize rağmen kızlarımız güzel bir performans sergilediler , talihsizlikler yaşadığımız maçlarda yapmış olduğumuz puan kayıpları üst sıralara çıkmamıza mani oldu.

Ülke hentboluna sağlayabileceğimiz kadar katkı sağlamak istiyoruz.

2023-2024 Türkiye Hentbol Federasyonu Hentbol Kadınlar Süper Liginde mücadele etmek ve sezonu güzel bir pozisyonda bitirmek adına geçtiğimiz sezondan 6 sporcumuz ve A Milli ve Genç Milli Takımlarında oynama hakkı kazanmış, alanında tecrübeli sporculardan oluşan sporculardan oluşan güzel bir kadro kurduk.

Tek amacımızın, spora hizmet ederek genç sporcular yetiştirilmesi ve gençlerimize bir hayat amacı oluşturarak kötü alışkanlıklardan uzaklaşmasını sağlayarak başarılarımız ile ülkemizin dört bir yanında, Tekirdağımızın adını duyurmak, temsil etmek olduğu bu yolda geçen sezon olduğu gibi bu sezonda sizlerin desteklerine, hitap ettiği kitlelere çok ama çok ihtiyacımız var, gelin hayat koşturmacamızın yoğun olduğu bu dönemde bir buçuk iki saat her şeyden uzaklaşarak, beynimizin ruhumuzun dinlenmesini sağlayalım, heyecan duygularını ve en önemlisi sporun birleştirici gücü sayesinde hiç tanımasak bile inandığımız takım uğruna beraber sevinip beraber üzüldüğümüz birlik beraberlik duygularını yaşayalım yaşatalım.

Sizlerin aracılığı ile bizleri bundan sonra ki müsabakalarda yalnız bırakmayacak Tekirdağlı hemşehrilerimize de şimdiden teşekkür etmek istiyorum . Maddi desteğe ihtiyacımız olduğu kadar manevi desteğe tribünlerin coşkusuna da fazlasıyla ihtiyacımız var iç saha müsabakalarımızı o kadar yüksek sayı ile dolduralım ki iç sahamızda seyirci desteğimizle sahada 8 kişi olalım ve hiç maç kaybetmeyelim ,herkesi tüm maçlarımıza bekliyoruz.

Maddi destek konusunda da şehrimizin dinamiklerinden Trakyanın tüm branşlarda ki en üst teşekkür etmek istiyorum takımımızın her zaman yanında olduğu için , ne zaman kendisinden bir talebimiz olsa olması için elinden geleni yapıyor ve bizi müsabakalrımızda da yalnız bırakmıyor, Süleymanpaşa Gençlik ve spor ilçe müdrümüz sayın Hüseyin Mutlu’ya teşekkür ediyorum, bu sezonda bizlerle beraber bizlere destek olacak.

Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş.hentbol bayan takımı 2023-2024 sezonu için antrenmanlara başladı.

Yeni sezonda takımın başına baş antrenör olarak Hentbol Erkek Dalında uzun yıllardır başarıları olan Tekirdağlı hoca Mehmet Fatih Işık ile anlaşma sağlandı . Geçmiş sezondan 7 sporcumuz ile yola devam ederek kadroya ilave olarak 3 Milli Sporcu ile anlaşma sağlanmış geri kalan sporcularını Tekirdağ gençlerinden tamamlayarak kendi sporcularıyla Süper Lig Kariyerlerini başlatmayı planlayan kadın hentbol takımı atletizm çalışmalarına başladı ve 27 Temmuz’da da salona inerek son idmanlarını yaparak sezona hazır hale gelecek.

Yayınlanma Tarihi : 1/8/2023 15:50

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek