Murat TURNA; Tüm Tekirdağ Halkının Vekili OlacağımMurat TURNA; Tüm Tekirdağ Halkının Vekili Olacağım

Murat TURNA; Tüm Tekirdağ Halkının Vekili Olacağım

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı, Yerel bir Otel’de düzenlediği iftar programı ile milletvekili adaylarını tanıttı.

Düzenlenen aday tanıtım toplantısına, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı, ilçe başkanlıkları, Ülkü Ocakları İl ve ilçe teşkilatları, stk temsilcileri, çok sayıda partililer ve basın mensupları katıldı.

Düzenlenen aday tanıtım toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Murat Turna, yaptığı konuşmasında salondan çok büyük alkış aldı.

Murat Turna konuşmasında, 14 Mayıs’ta sadece seçim yapılmayacağını, Türkiye’nin gelecek yüzyılının da oylanacağının altını çizdi.

Salonu selamlayarak konuşmasına başlayan Turna,” Saygı Değer İl Başkanım, İlçe Başkanlarım Ve Yöneticileri, Meclis Üyelerimiz, Ülkü Ocakları İl Ve İlçe Başkanlarım,

Dünden Bugüne Milliyetçi Hareket Partisinde Görev Yapmış, Emek Sarf Etmiş Kıymetli Büyüklerim, Genç Bozkurtlar, Asenalar, Dava Arkadaşlarım, Kıymetli Hemşehrilerim Ve Değerli Basın Mensupları, Sizleri Selamların En Güzeli İle Selamlıyorum, Hoş Geldiniz, Sefalar Getirdiniz.

Başta Ülkemizin Kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Ve Silah Arkadaşları Olmak Üzere, Aziz Vatanımız, Milletimiz İçin Canlarını Vermiş Tüm Şehitlerimizi, Ebediyete İrtihal Etmiş Olan Gazilerimizi, Vatanımıza Hizmet Etmiş, Emeği Geçmiş Devlet Büyüklerimizi Rahmet Ve Minnetle Anıyorum.

Mensubu Olmaktan Her Zaman Onur Ve Gurur Duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizde;

2012-2017 Yılları Arasında Çorlu İlçe Başkan Yardımcılığı, 2017-2021 Yılları Arasında Tekirdağ İl Başkan Yardımcılığı

Ve 18 Mart 2021 Tarihinde Gerçekleşen 13. Olağan Büyük Kurultayımızda, Bilge Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin Tensip Ve Talimatları İle Merkez Yönetim Kurulu Üyeliği Görevine Getirildim” Dedi.

14 Mayıs Pazar Günü Yapılacak Olan Genel Seçimlerde Milletvekili Olduğunu Belirten Turna,”Bugün İse; Şeref Duyarak Söylemek İstiyorum Ki 14 Mayıs 2023’te Yapılacak Olan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimleri İçin Tekirdağ Milletvekili Adayı Olarak Sizlere Hitap Etmekteyim. Allah Mahcup Etmesin.

Bu Şerefi Bana Yaşattığı İçin Rabbime Şükürler Olsun.

“Bilge Liderimizin ‘Önce Ülkem Ve Milletim, Sonra Partim Ve Ben’ Şiarı Ve ‘Türkiye Yüzyılı’ Vizyonuyla,Cumhur İttifakı Olarak Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı Tekrar Cumhurbaşkanı Seçtirme Hedefimizle Birlikte, Mhp Olarak, Tbmm’de Sandalye Çoğunluğunu Da Sağlamak Her Milliyetçi Hareket Partili Gibi Benim De Öncelikli Hedefimdir.Allah İzin Verir, Kıymetli Hemşehrilerimizde Hizmet Etme Fırsatı Verirse,

İlimize, Vatanımıza Ve Milletimize Faydalı Olabilmek, Vatandaşlarımızın, Mahallerimizin, İlçelerimizin Sorun Ve Sıkıntılarını En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturabilmek Adına, Dürüst, Çalışkan, Genç, Dinamik, Ve Memleketinde Sorunlarını Bilen, Vekillik Görevini Sadece Temsil Makamı Olarak Görmeyen, Sorun Çözen, Cesaretle Elini Taşın Altına Koyan,Güvenini Milletin İradesinden Yana Ortaya Koyan Bir Duruş Sergilemek Ve Seçildikten Sonra Siyasi Görüş, Parti Ayrımı Yapmaksızın Tüm Tekirdağ’lı Hemşehrilerimin Vekili Olabilmek Arzusu İle Yola Çıkmış Bulunmaktayım.

Değerli Dava Arkadaşlarım;

Bu Ülkenin Ay Yıldızlı Bayrak Sevdalıları Olarak Bizler Her Zaman Dava Adamı Olduk, Bundan Sonra Da Bu Çizgide Yürümeye Devam Edeceğiz.

Türk Milletinin Milli Karargahı, Devlet-İ Ebed Müddet’in Milli Kalesi,Türk Devletinin Gölgesi, Türk Milletinin Ete Kemiğe Bürünmüş Somutlaşmış Hali Olan Mhp, Oğuz Ata’dan Bugüne Türk Milletinin Birikmiş Hafızası, Töresi Ve De Tecrübesidir.Yegane Varlık Sebebi İse Büyük Türk Milletidir. Mhp, Yarım Asırlık Tarihinde Asla Oy Kaygısıyla Hareket Etmemiştir. Yegane Öncelikleri Bu Değerler Manzumesi Olmuştur. ‘Önce Ülkem, Önce Milletim’ Bu Anlayışın Bir Tezahürüdür.”  14 Mayıs’ta Sadece Seçim Yapılmayacağını, Türkiye’nin Gelecek Yüzyılının Da Oylanacağını Belirten Turna, Konuşmasında Şunları Söyledi: “14 Mayıs’ta Sadece Bir Seçim Yapılmayacağını, Aynı Zamanda Ülkemizin Gelecek Yüz Yılının Da Oylanacağını Biliyoruz.

Çok Çalışacağız, Hiçbir Bahaneye Sığınmadan Geceyi Gündüze Katacağız.

Türkiye’yi Büyüteceğiz, Ekmeği Büyüteceğiz, Umutları Büyüteceğiz, Hedefleri Büyüteceğiz, Huzuru Büyüteceğiz, Milli Birlik Ve Dayanışma Hisarımızı Daha Da Güçlendireceğiz.

Yol Haritamızı Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin Liderliğinde Hazırladık, Rotamızı Çizdik Ve Gayret Bizden Takdir Allah’tan diyerek yola çıktık.

Genel Başkanımızın Sözleri Ve Fikirlerinden İlham Alarak Diyoruz Ki;

Bizde Milletimizi Seven Mangal Gibi Yürek, Mücadelemizi Diri Tutan Müstesna Bir Emek Vardır.

Üfleseniz Uçacak, haykırsanız Kaçacak, dokunsanız devrilecek,yürüseniz dağılacak çıkarcılar güruhu,

Ne Millet Sevdamızı Bilebilir Ne De Ülkü Ve Ülkeye Adanmış Hayatlarımızı Anlayabilir.

14 Mayıs 2023’de Gerçekleşecek Olan Cumhurbaşkanı Ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri Türkiye’nin Kaderini Tayin Edecektir.

Ya Geleceğimiz Zillete Düşüp Heba Ve Heder Olacaktır, Ya Da Cumhurun Cesaret Ve Dirayetiyle Bütün Korkuluklar Yıkılacak, Bütün Oyunlar Bozulacaktır.

Ya Yurdum Diyeceğiz, ya da yokluğa mahkum olacağız. Ya istiklal ve istikbal haklarımızdan vazgeçeceğiz, ya da bu haklarımızla sonsuza kadar var olmanın yol haritasını belirleyeceğiz.

İşte Bu Sebeple Diyoruz Ki; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Başarısı Yarım Kalmamalıdır.

Zillet İttifakı, Milletimizin Beklentilerini, dünyanın yeni eğilimlerini, devletimizin yüksek hedeflerini, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi’ne niye gerek duyulduğunu, anlamaktan, algılamaktan, analiz Etmekten Mahrumdur.

Onların Çağrısı Kavgaya Ve Karanlığa, Bizim Çağrımız Aydınlığa Ve Kardeşliğedir.

Onların Çağrısı Kargaşaya Ve Karışıklığa, Bizim Çağrımız Birliğe, Dirliğe Ve Hep Birlikte Türkiye Olmaya Çağrıdır.

Umudumuz Millettir, Huzur Kaynağımız Milli Birlik Ve Dayanışma Ruhudur. Sevdamız Millettir, Gücümüz Devlettir.

Cumhuriyet’in Yeni Yüzyılı Türk Ve Türkiye Yüzyılı Olacaktır.

Bu Duygu Ve Düşünceler İle Sözlerime Son Verirken Bugün Bizleri Burada Yalnız Bırakmayan Ve Şahsımı Dinleme, Nezaketinde bulunan tüm dava arkadaşlarıma ve hemşehrilerime ve basınımıza teşekkür ediyor, hepinizi ayrı ayrı Allah’a emanet ediyorum.

Yayınlanma Tarihi : 17/4/2023 15:09

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek