Mestan Özcan: Evlerdeki Doğal Gaz 1 Yıl Boyunca Ücretsiz OlduMestan Özcan: Evlerdeki Doğal Gaz 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Oldu

Mestan Özcan: Evlerdeki Doğal Gaz 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Oldu

Karadeniz'de keşfedilen doğal gazın gerçekleştirilen törenle devreye alınmasının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından iki büyük müjde açıkladı. Buna göre evlerde 25 metreküpe kadar doğal gaz 1 yıl boyunca ücretsiz olacak. 1 ay boyunca ise ısınma dâhil tüm doğal gaz faturaları ücretsiz olacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı Mestan Özcan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Erdoğan’a teşekkür ederek, AK Parti’nin farkının bir kez daha tüm dünyaya gösterildiğini söyledi.

Özcan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Şu an dünyanın hiçbir yerinde eşi benzeri görülmemiş bir müjde açıklandı. Bu müjde AK Partimizin farkını yalnızca ülkemize değil tüm dünyaya gösterdi. 1 yıl boyunca evlerimizdeki mutfak ve sıcak su tüketimi için gereken doğal gaz ücretsiz olacak.

Önümüzdeki 1 ay boyunca konutlarımızda ısınma dâhil tüm doğal gaz tüketiminden ücret alınmayacak. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

 

Yayınlanma Tarihi : 21/4/2023 05:02

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek