Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nden Saray Belediyesi’ne ziyaretKuzey Makedonya Cumhuriyeti’nden Saray Belediyesi’ne ziyaret

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nden Saray Belediyesi’ne ziyaret

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Radoviş Belediye Meclis Üyesi Enis Ömer Tekirdağ programı kapsamında Saray Belediyesi’ne Çarşamba günü nezaket ziyaretinde bulundu.

Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Radoviş Belediye Meclis Üyesi Enis Ömer Çarşamba günü saat 10.00’da Saray Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette Saray Belediye Başkan Yardımcısı Birdal Gökdağ, Başkan

Yardımcısı Fuat Ünal, Başkan Yardımcısı Ahmet Tınaz, CHP Saray Belediye Meclis Üyesi Sait Nayir, Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören ve Saray Belediyesi Proje ve Dış İlişkiler Sorumlusu ve CHP Balkan Masası Temsilcisi Günal Yılmaz yer aldı.

İŞTİP VE SARAY BELEDİYESİ KARDEŞ BELEDİYE OLACAK

Ziyaret hakkında açıklamada bulunan Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin, “Makamın dekorasyonunun tamamen ahşap ve doğal olması çok güzel. Buraları anımsatıyor. Saray Belediyesi ile İştip Belediyesi arasında kardeş belediye anlaşması için bir adım atalım dedik. Bunu bir resmileştirelim, ondan sonra iki belediye arasında iş birlikleri devam edecek. Saray Belediyesi’ne misafirperverliği için çok teşekkür ederiz. Saray Belediye Başkanımız Özgen Erkiş’i ve ekibini Makedonya’ya bekleriz” ifadelerini kullandı.

ATATÜRK PORTRESİ ARMAĞAN ETTİLER

Nazik davetleri için Bakan Yardımcısı Enver’e teşekkür eden Saray Belediye Başkan Yardımcıları Birdal Gökdağ ve Fuat Ünal da günün anısına özel olarak tasarlanan Atatürk Portresini Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Hüseyin Enver’e armağan etti. Bakan Yardımcısı Hüseyin Enver ve Radoviş Belediye Meclis Üyesi Enis Ömer de Saray Belediye Başkan Yardımcıları Birdal Gökdağ ve Fuat Ünal’a geleneksel tatlılarını takdim etti. Ziyaret günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Yayınlanma Tarihi : 16/10/2022 18:17

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek