Kıvanç Aday Adaylığını AçıkladıKıvanç Aday Adaylığını Açıkladı

Kıvanç Aday Adaylığını Açıkladı

Eski Belediye Başkanı Salih Kıvanç, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

Eski Şamgamlı Belediye Başkanı Salih Kıvanç Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı başarılı çalışmalar ile gönüllere taht kurmuştu.

Başarılı siyasetçi Salih Kıvanç bu kez Süleymanpaşa Belediye Başkan aday adaylığını düzenlediği basın toplatısıyla duyurdu. AK Parti Süleymanpaşa İlçe başkalığında düzenlenen basın toplantısında konuşan İlçe Başkanı Şirzat Filiz, adaylık yarışında Salih Kıvanç’a başarılar diledi. Kıvanç konuşmasında, 31 Mart 2024’te yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Süleymanpaşa belediye başkan aday adaylığımı açıklamak için huzurunuzda bulunmaktayım. Ben Salih kıvanç 1970 Hayrabolu doğumluyum evli üç çocuk babasıyım 2008 yılına kadar İstanbul’da ticaret ile uğraştım.

2008 yılında Süleymanpaşa’ya yerleştim 2009 yılında yapılan mahalli idareler seçiminde halkımızın teveccühü ile Hayrabolu ilçesi, Şalgamlı Beldesinde Ak Partiden Belediye Başkanı seçildim. Şalgamlı Belediyesi devir aldığımızda enkaz halindeydi gururla söylüyorum ki Belediye Başkanı olduğum dönemde canla başla çalışarak 5 yıl gibi kısa bir sürede bir çok projeyi alnımızın akıyla tamamladık ve halkımızın takdirini kazandık. Belediye Başkanlığımın sona ermesinden sonra Cumhurbaşkanın talimatıyla Pendik belediyesinde Özel kalem Müdürü olarak 2 yıla yakın görev yaptım, sonrasında Tekirdağ Gençlik ve Spor Müdürlüğünde görev yaparken geçtiğimiz Mart ayında emekli oldum.

Süleymanpaşa İlçesimize tecrübe ve birikimlerimle hizmet etmek için ben de varım diyorum,  Cumhrbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesinde meşalesini yaktığı Ak Parti Belediyeciliğini sizlere anlatmama gerek yok,

Cumhurbaşkanın çizdiği yolda durmadan dinlenmeden, Tekirdağımız için Süleymanpaşamız için hizmet etmeye hazırım. Aşk ile koşan yorulmaz demiş üstad Neşet Ertaş bizlerde aşk ile koşmaya hazırız.

Türkiye Yüzyılımızın yeniden yazıldığı bu günlerde, Partimin güçlü ve tecrübeli kadroları ile Millet İttifakımızın ilkeli vizyonu ve misyonu ile Süleymanpaşamızı yaşanabilir, güvenli bir şehir olması için, hayat standartlarını yükseltmek için,

halkımızın duasını almak için hedefimize yürümeye hazırım. Biz dertliyiz, ülkemiz için milletimiz için dertliyiz, Şehrimizin değerlerini çok iyi biliyorum, esnafımızın, çiftçimizin, memurumuzun, işçimizin sıkıntılarını dertlerini biliyoruz ben bu şehire hizmetkar olmak için hazırım.

Süleymanpaşa ilçemizin geleceğini Ak Kadrolarla birlikte inşa edeceğiz, Hak ve Hukuka riayet edeceğiz, Allah Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı için en güzel en iyi hizmeti kim yapacaksa onu nasip etsin diyorum, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 20/11/2023 23:55

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.