KINIKLAR LOKANTASI LEZZETİ ÇARŞIYA TAŞIDIKINIKLAR LOKANTASI LEZZETİ ÇARŞIYA TAŞIDI

KINIKLAR LOKANTASI LEZZETİ ÇARŞIYA TAŞIDI

Daha önce Hükümet Caddesi Hayrabolu üzeri Özdemirler Yapı Market’in karşısında hizmet veren kınıklar lokantası eski yerinden, taşınarak yeni şubesini kolordu caddesi üzerinde Abdi Özcan köftecin’in yanında bulunan Ekrem Coşkun Döner’in yerine açtı.

Et Döner, Tavuk Döner’in yanısıra sulu yemek çeşitleri ile müşterilerine hizmet edecek olan Kınıklar Lokantası eski direkle raltındaki Latif Restaurant’a nefis yemekleri yapan, Trakyan’ın en iyi yemek ustalarından olan  Engin Aysel’i de bünyesinde barındırıyor.

Müşterilere daha yakın olmak lezzetli yemekleri kendilerine daha çabuk ulaştırmak için merkeze geldiklerini anlatan işyeri sahibi Süleyman Yılmaz “Döner ve sulu yemek seven tüm müşterilerimizi uygun fiyatlarımızla lokantamıza bekliyoruz” dedi.

Açılışa Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay’ın yanısıra Esnaf Sanatkarlar Kredi Kooperatifleri ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral, S.S. Süleymanpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hamdi Şılga, Doğanlar Vinç Sahibi Mehmet Şılga bazı oda başkanları ile muhtarlar işyeri sahibinin yakınları dostları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Yayınlanma Tarihi : 9/7/2024 18:40

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek