GENÇLERİMİZİN YENİLİKÇİ FİKİRLERİNİ BEKLİYORUZGENÇLERİMİZİN YENİLİKÇİ FİKİRLERİNİ BEKLİYORUZ

GENÇLERİMİZİN YENİLİKÇİ FİKİRLERİNİ BEKLİYORUZ

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Mestan Özcan; gençlere yönelik “FİKRİN Mİ VAR?” projesinin duyurunu yaptı.

Herkese açık bir platform üzerinde gençlerin fikirlerini toplayacaklarını ve çalışmalarını bu doğrultuda şekillendireceklerini belirten Özcan, gençlerin fikirlerini her şeyden çok önemsediklerini söyledi.

Özcan’ın açıklaması şöyle; Yürekleri gümbür gümbür atan, kanları bir ırmak gibi çağlayan sevgili gençler. Sizler bizim milletimize ve vatanımıza hizmet aşkıyla durmadan, yorulmadan yürüdüğümüz bu yolda, belki de en büyük destekçimiz, bu

yolu birlikte inşa ettiğimiz, birlikte yürüdüğümüz kardeşlerimizsiniz. Ülkemizin böylesi bir gençliğe sahip olmasından büyük bir mutluluk duyuyorum. Gençlerimize daha iyi bir gelecek bırakmak adına ülkemiz tarihinde hiç olmadığı kadar, gençleri önemsedik.

Onlara siyasetin, toplumun, siyasetin ve ekonomik hayatın her alanında yer vermeye başlayarak haklarını teslim ettik. Şehrimizde yaşayan her bir ferdi kendi ailem gibi görüyorum. Gençlerimizi ayırt etmeksizin kendi evlatlarım gibi seviyorum. İnşallah tüm gücümüzle onların geleceği için çalışacağız. Özellikle geçlerimizin girişimci olmalarını, en iyi yerlerde istihdam edilmeleri ve aktif siyasette daha çok yer almalarını önemsiyorum. Ülkemizi, şehrimizi sizlerle birlikte yönetmek istiyoruz. Bu nedenle herkese açık bir internet adresi üzerinden her konuda fikrinizi almak istiyorum. İnşallah bunları tek tek değerlendirip, çalışmalarımı buna göre şekillendireceğim. Fikirlerini ivedilikle bekliyorum.”

Fikrin Mi Var? Projesi internet adresi: https://www.mestanozcan.com.tr/fikrinmi-var/

Yayınlanma Tarihi : 9/5/2023 02:33

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.