Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünü Ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünü Ziyaret etti

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünü Ziyaret etti

Bir program için Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Şeref defterini imzalayan Başkan Prof. Dr. ERBAŞ, “Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesini ziyaret etmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Cenab-ı Hak Devlete, Millete, insanlığa faydalı insanlar yetiştirmeyi nasip eylesin” şeklinde konuştu.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, Vatanına, Milletine, Devletine ve tüm insanlığa faydalı nesiller yetiştirmeyi arzu ettiklerini belirtti.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ’a Üniversitenin prestij yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri” adlı kitap ile NKÜ İlahiyat Fakültesi tarafından gerçekleştirilen “Tekirdağ’da Dini ve Kültürel Hayat” ve “Tarihten Günümüze Tekirdağ’ın Değerleri: Alimler, Eserler, Kurumlar” isimli sempozyumların aynı adlı bildiri kitaplarını takdim etti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali ERBAŞ da Rektör Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e “Hadislerle İslam” adlı

yayını takdimde bulundu. 

Yayınlanma Tarihi : 3/5/2023 00:54

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek