CHP’Lİ VEKİLLER: ÇOK ÇALIŞTIK, TARİH YAZDIKCHP’Lİ VEKİLLER: ÇOK ÇALIŞTIK, TARİH YAZDIK

CHP’Lİ VEKİLLER: ÇOK ÇALIŞTIK, TARİH YAZDIK

CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun ve Nurten Yontar, yerel seçimlerin ardından açıklama yaptı. Belediye başkanı seçilen isimleri tebrik eden iki vekil, çok çalıştıklarına vurgu yaptı, tarih yazdıklarının altını çizdi.

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, 31 Mart Yerel seçimlerinde tarih yazdıklarını belirterek, Tekirdağ halkına teşekkür etti.

Aygun, “Çok çalıştık ve 31 Mart 2024 seçimlerinde tarih yazdık. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa ve Şarköy Belediyelerini kazanarak, sosyal belediyecilik için büyük bir güç kazandık” dedi.

Belediye başkanlıklarını kazanan isimleri tebrik ederek sözlerine devam eden Aygun, “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı olan,  Candan Yüceer’i, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’u, Hayrabolu Belediye Başkanı Tuncer Başoğlu’nu, Malkara Belediye Başkanı Nergiz Karaaağaçlı’yı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Onur Bozkurter’i, Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel’i, Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan’ı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar’ı, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var’ı yürekten kutlar, başarılar dilerim.

AYGUN: ‘TEKİRDAĞ’I HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ’

Bu büyük başarının kazanılmasında partimize destek vererek, ülke genelinde yeni sayfa açılmasını sağlayan tüm vatandaşlarıma ve Tekirdağlı hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İnanılmaz bir özveri ve fedakârlıkla gece-gündüz çalışan örgütümüze, sandık görevlileri ve müşahitlerimize, bilişim ve okul sorumlularımıza, avukatlarımıza, seçim koordinasyon merkezi görevlilerine, bürokratlarımıza, lojistikte görevli mobil ekiplerimize, kadın ve gençlik kolları örgütümüze sonsuz teşekkür ediyorum.

Sizlerin bu güveniniz ve teveccühünüze layık olmak için her zamankinden daha büyük bir azim ve kararlılıkla çalışacak, hem Tekirdağımızı hem ülkemizi hak ettiği yere getirecek, hem de yurdun her köşesini nefes alınabilir hale getireceğiz.

YONTAR: HARİTAYI KIRMIZIYA BOYADIK

Nurten Yontar da “çok çalıştık” diyerek, “Tekirdağ’da  ve Türkiye genelinde haritayı kırmızıya boyayarak yerel yönetim seçimlerinde hep birlikte tarih yazdık” ifadelerini kullandı.

Yontar,” Bu başarıda büyük emeği olan başta genel başkanımız özgür özel olmak üzere, tüm parti örgütümüze, kadın ve gençlik kollarımıza, omuz omuza çalışarak gücümüze güç katan partililerimize, tekirdağlı hemşehrilerime, yerel yönetimin temel taşı muhtarlarımıza ve gönüllülerimize teşekkürü bir borç biliyor, seçilen tüm belediye başkanlarımızı ve belediye meclis üyelerimizi gönülden kutluyorum.  Tekirdağ kazandı! Türkiye kazandı!” diye belirtti.

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 2/4/2024 01:34

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm