CHP’Lİ BOŞNAK BÜYÜKSEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI A. ADAYLIĞIN’ DA PROJELERİ İLE ÖNE ÇIKTICHP’Lİ BOŞNAK BÜYÜKSEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI A. ADAYLIĞIN’ DA PROJELERİ İLE ÖNE ÇIKTI

CHP’Lİ BOŞNAK BÜYÜKSEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI A. ADAYLIĞIN’ DA PROJELERİ İLE ÖNE ÇIKTI

Tekirdağlı iş insanı Mehmet Boşnak, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Boşnak’ın bugün aday adaylığını duyurmak için CHP Tekirdağ İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısına çok sayıda gazeteci ile partili katıldı.

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli basın toplantısında kısa bir konuşma yaparak. CHP’nin yerel seçimde iktidara bir kez daha emin adamlarla ilerlediğini belirtti. Kimsenin bundan kuşkusu olmasın diyen Taşmerdivenli şunları söyledi:

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Boşnak ise kürsüye geldikten sonra yaptığı konuşmada önce özel yaşamı ve çalışma hayatıyla ilgili bilgili verdi. Boşnak neden belediye başkan aday adayı olduğunu açıklarken “Tekirdağ’da değişim ve gelişim için geliyorum” dedi.

Mehmet Boşnak, Tekirdağ’ın on bir ilçesi ile ilgili projelerini tek tek anlatıp, başkan seçildiği takdirde kentin ticaret, turizm, altyapı, imar, sağlık, eğitim, ulaşım gibi birçok konuda eksik kalan yatırım ve ihtiyaçlarının tamamlanması için çaba göstereceğini belirtti.

Boşnak Tekirdağ’ın özellikle turizm yatırımları konusunda çok fazla doğal değere sahip olduğunu ifade ederek, bu konudaki mevcut potansiyelin azami derecede değerlendirilip, yeni projeler gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade etti.

“Benim kırmızı çizgim kapısı olmayan bir belediye başkanı olacak ve her daim vatandaşlarımla görüşmek, sorunlarını dinlemek ve çözüme kısa sürede kavuşturmaktır” diyen Mehmet Boşnak başkan seçildiği takdirde gerçekleştirmek istediği proje ve hizmetleri 28 ana başlık altında topladı.

Boşnak konuşmasında, “bunlar gibi yüzlerce yapılacak işim var. Onun için geliyorum. Tekirdağ’da gelişim ve değişim için geliyorum. Seçildiğimde bunlar hayal olmayacak. Çünkü bilgim ve donanımım, araştırmalarım buna müsait” dedi.

Boşnak konuşmasını tamamladıktan sonra basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Sorulara içtenlikle cevap verip, özgüvenli bir başkan adayı portresi çizen Boşnak, basın mensuplarından olumlu puan aldı. Boşnak, basınla diyaloğun geliştirilmesi ve karşılıklı iyi niyetli çalışmalar yürütülmesi için bir araya gelip, görüş alışverişinde bulunacağını söyledi.

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 27/11/2023 18:47

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek