“Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” Adlı Etkinlik Gerçekleşti“Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” Adlı Etkinlik Gerçekleşti

“Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” Adlı Etkinlik Gerçekleşti

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesin’de “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” Adlı Etkinlik Gerçekleşti. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi öğrenci topluluklarından Genç Hukukçular Topluluğu ve Hukukçular Derneği Gençlik Komisyonu tarafından organize edilen “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” konulu program, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşti.

İstanbul Medipol Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Bölümü, Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mahmut KOCA’nın konuşmacı olduğu etkinliğe Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Tekirdağ Barosu Başkanı Av. Egemen GÜRCÜN, Hukukçular Derneği Başkanı Av. Ahmet YILMAZ, Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği Tekirdağ İstişare Kurulu Başkanı Av. Ali GÜMÜŞ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Programda Hukukçular Derneği Başkanı Av. Ahmet YILMAZ bir selamlama konuşması gerçekleştirdi. Ardından Prof. Dr. Mahmut KOCA, “Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Yönüyle 8. Yargı Paketi ile Getirilen Düzenlemeler” konulu konferansını verdi.

Soru-cevap kısmının ardından programın konferans bölümü tamamlandı. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, konferansın konuşmacısı Prof. Dr. Mahmut KOCA’ya Üniversitenin prestij yayını olan “Namık Kemal: Hayatı-Düşünceleri-Eserleri” adlı kitabı günün anısına takdimde bulundu.

Program sonunda öğrenciler için kitap çekilişi yapıldı. Program toplu fotoğraf çekimi son buldu.

 

 

 

 

 

 

 

Yayınlanma Tarihi : 2/6/2024 00:57

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.