By-Ada Restoran AçıldıBy-Ada Restoran Açıldı

By-Ada Restoran Açıldı

Tekirdağ Marmaraereğli ilçesinde By-Ada Restoran açıldı. Açılışa Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan GÜRBÜZEROL,  Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet ATA, Marmaraereğlisi Belediye Kültür ve İdari İşler Müdürü Cem Bursali, vatandaşlar ve basın mensupları katılım sağladılar.

Ereğli İlçemizde halkımıza hizmet verecek olan By-Ada restoran 500 yüz mt. kare alanda 300 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahiptir. Haftada 2 gün canlı müzik eşliğinde deniz mahsulleri ve balık çeşitleri sunulacaktır. Resturantın sahibi Sezen Güngör ve işletme müdürü Seyhan Pusa 35 yıldır bu sektörde uygun fiyat politikaları İstanbuldan sonra, Marmaraereğlisi ilçemize de çalışmaları güler yüz ve hizmet anlayışı ile değer katacaktır.

Marmaraereğlisi Kaymakamı Gökhan GÜRBÜZEROL açılışta kısa bir konuşma yaparak Değerli Misafirlerimiz, Kıymetli Arkadaşlar, Basın Mensuplarımız; Hepinizi saygıyla selamlıyorum İlçemize hayırlı kaliteli deniz mahsülleri ve kaliteli hizmet anlamında bizlerin uğrak yeri olacağı kanaatindeyim düşüncesiyle Ereğlimize ve halkımıza ve işyeri sahiplerine hayırlı olmasını diliyorum “ sözlerinin ardından By-ada restorant ‘ın açılış’ı gerçekleşti.

 

 

Yayınlanma Tarihi : 11/5/2023 01:21

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek