BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SÜLEYMANPAŞA KENT ORMANI MESİRE ALANI VE SOSYAL TESİSİNİN YAPIMINA BAŞLAYACAKBÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SÜLEYMANPAŞA KENT ORMANI MESİRE ALANI VE SOSYAL TESİSİNİN YAPIMINA BAŞLAYACAK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SÜLEYMANPAŞA KENT ORMANI MESİRE ALANI VE SOSYAL TESİSİNİN YAPIMINA BAŞLAYACAK

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, şehrin çehresini daha da güzelleştirecek ve Tekirdağ’ı geleceğe taşıyacak projelerine devam ediyor.

Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesinde Kent Ormanı Mesire Alanı ve Sosyal Tesis’in yapımına başlayacak.

Süleymanpaşa ilçesinin Altınova Mahallesinde yapılacak olan Kent Ormanı Mesire Alanı ve Sosyal Tesisi 30. 000 m² proje alanına sahip. Tesis bünyesinde aynı anda 600 kişinin piknik yapabileceği piknik masaları, kamelyalar, çeşmeler, barbeküler, aydınlatma elemanları ve kent donatıları bulunuyor. Ayrıca tesiste 1 adet 170 m² sosyal tesis, 2 adet büfe, 1 adet wc, 2

adet güvenlik kulübesi, 2 takım çocuk oyun grubu, 1 takım fitness aletleri ve 2 adet giriş tagları da yer alıyor. Proje bedeli ise 12.680.000 TL’dir.

Başkan Albayrak: “Kent Ormanı Mesire Alanı Ve Sosyal Tesisinin Şimdiden Vatandaşlarımıza Ve Tekirdağ’ımıza Hayırlı Olmasını Diliyorum”.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kent Ormanı Mesire Alanı ve Sosyal Tesisi’nin yapımının en yakın zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bir kentin gelişmişlik düzeyinin ve vatandaşlarının huzurunun o kentte vatandaşların zaman geçirebilecekleri yeşil alanlarının varlığı ile doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz. Bu anlayışla önemli projeleri hayata geçirdik. Süleymanpaşa ilçemizde yapımına başladığımız, Kent Ormanı Mesire Alanı ve Sosyal Tesisi de vatandaşlarımızın hem güzel zaman geçirecekleri hem de sosyalleşebilecekleri bir alan olarak şehrimize kazandıracağız. Ben Kent Ormanı Mesire Alanı ve Sosyal Tesisinin şimdiden vatandaşlarımıza ve Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 17/10/2022 17:36

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek