Bayram öncesi üç ilçede huzur operasyonu; 22 gözaltıBayram öncesi üç ilçede huzur operasyonu; 22 gözaltı

Bayram öncesi üç ilçede huzur operasyonu; 22 gözaltı

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünce  Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde asayiş-narkotik konuları ile ilgili çeşitli adreslere eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünce  Süleymanpaşa, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde asayiş-narkotik konuları ile ilgili, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde huzur ve güven ortamının devam etmesi amacıyla çeşitli adreslere eş zamanlı operasyon düzenlenirken, eş zamanlı gerçekleştirilen operasyonlarda 22 kişi gözaltına alındı.

22 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Süleymanpaşa, Çerkezköy ve Çorlu’da  belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. 30 adrese yapılan operasyonlarda 5 adet ruhsatsız av tüfeği, 5 adet ruhsatsız tabanca ve 11 adet fişek, farklı miktar ve çeşitlilikte uyuşturucu maddeler, 2 adet çalıntı motor ile çeşitli suçlardan aranan 9 şüpheli yakalandı. Operasyon kapsamında adreslerde gözaltına alınan toplam 22 şüpheli ise ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Haklarında adli/idari soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi : 20/4/2023 01:20

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek