Başkan Çetin’den 14 Mart Tıp Bayramı ZiyaretleriBaşkan Çetin’den 14 Mart Tıp Bayramı Ziyaretleri

Başkan Çetin’den 14 Mart Tıp Bayramı Ziyaretleri

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçede görev yapan hekim ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Hekim ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik eden Başkan Çetin, “İyi ki varsınız, 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.” dedi.

HEKİM VE SAĞLIK ÇALIŞANLARININ GÜNÜNÜ KUTLADI

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilk olarak Kapaklı Devlet Hastanesini ziyaret etti. Burada Başhekim Dr. Beraat Özdemir ve hastane yönetimiyle bir araya gelen Başkan Çetin, çiçek takdim ederek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti. Ardından hastanede görev yapan hekim ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden Başkan Çetin, hasta ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun temennisinde bulundu.

DİYALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Ardından Türk Böbrek Vakfı Kadriye-Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezini ziyaret eden Başkan Çetin, Koordinatör Ali Arda ve görev yapan personel ile bir araya gelerek, 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik etti.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 14 Mart Tıp Bayramı ziyaretleri kapsamında son olarak İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Sağlık Müdürü Dr. Rabia Gül’e çiçek takdim eden Başkan Çetin, Gül ve görevli personelin gününü kutladı.

Başkan Çetin’e ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Mecit Çoğal, MHP İlçe Başkanı Mesut Dinç, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Nuray Yaman eşlik etti.

Yayınlanma Tarihi : 15/3/2024 14:15

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiremitciler byrm