BAŞKAN ALBAYRAK, YORULMAK NEDİR BİLMİYOR

BAŞKAN ALBAYRAK, YORULMAK NEDİR BİLMİYOR

BAŞKAN ALBAYRAK, YORULMAK NEDİR BİLMİYOR

Mesaisine yine çok erken saatlerde başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, saat 05.00’te balıkçı esnafı ile bir araya geldi.

Tekirdağ’a hizmet yolunda mesai mefhumunu ortadan kaldıran, enerjisi ve çalışma azmi ile toplumun tüm kesimlerinin takdirini kazanan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, saat 05.00’da, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Hali’nde balıkçı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi.

Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halini ziyaret ederek ekmeğini denizden çıkaran balıkçı esnafı ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Albayrak, balıkçılarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu, talep ve önerileri dinledi, hayırlı işler

dileyerek bol ve bereketli kazançlar temennisini iletti.

BAŞKAN ALBAYRAK: “HER KOŞULDA HALKIMIZIN YANINDA VE DERTLERE ORTAK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.”

Tekirdağ için mesai mefhumunu ortadan kaldırdıklarını belirten Başkan Albayrak, “Enerjimizi ve çalışma azmimizi vatandaşlarımıza duyduğumuz sevgiden ve hizmet aşkından alıyoruz. Sabahın erken saatlerinde mesaimize başlıyoruz ki sevdamız olan Tekirdağ için daha çok çalışalım, daha çok emek verelim. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın talep ve ihtiyaçlarına öncelik veriyoruz. Bunun için de fırsat bulduğum her anda toplumun tüm kesimleri ile iç içe olmaya gayret gösteriyorum. Bugün mesaimize sabahın erken saatlerinde Süleymanpaşa ilçemizde balıkçı esnafımızla kucaklaşarak başladık.

Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halimizde balıkçı esnafımızla kahvaltıda bir araya geldik. Denizden ekmeğini çıkaran kıymetli esnafımızla sabah çorbası eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Onların talep ve önerilerini dinledik.

Hayırlı işler dileyip, bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunduk.

Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halimizde Balıkçı esnafımızın, rahat ve konforlu bir ortamda çalıştığını gördüğümüzde toptancı halimizi hizmete sunmanın gurur ve mutluluğunu bir kez daha yaşadım. Mesaimiz kapsamında hem vatandaşlarımızla bir araya gelerek bizden beklentilerini dinliyor hem de belediye çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Tekirdağ için bundan sonra da gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya, her zaman halkımızın, vatandaşlarımızın, esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 13/9/2023 11:12

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek