Akfen Holding hayata geçirdiği yardım çalışmalarını yenilerini ekleyerek sürdürüyorAkfen Holding hayata geçirdiği yardım çalışmalarını yenilerini ekleyerek sürdürüyor

Akfen Holding hayata geçirdiği yardım çalışmalarını yenilerini ekleyerek sürdürüyor

Akfen Holding, 6 Şubat 2023 Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizi etkileyen depremlerin ardından hayata geçirdiği yardım çalışmalarını yenilerini ekleyerek sürdürüyor.

“Akfen - El Ele Birlikteyiz” kampanyasıyla depremlerin ardından Hatay’ın tüm ilçe ve köylerine yardım ulaştıran Akfen Holding’in gönüllü çalışanları, depremden etkilenen bir başka kent olan Malatya’ya odaklandı.

Malatya’daki geçici barınma sorununa yönelik kamu kurum ve kuruluşları ile temaslarda bulunan Akfen Gönüllüleri, yaklaşık 40 kişilik ekiple şehrin 3 farklı alanında 230 çadır hayata geçirdi.

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesindeki Özalper Mahallesi’nde 100 çadır, Aşağı Bağlar Mahallesi’nde 89 çadır ve Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi’nde de 41 çadır kurulurken, Malatya Valiliği tarafından bu çadırlara 1600 kişi yerlestirildi.

Akfen Holding Şehir Hastaneleri İşletmeleri Genel Müdürü Uğur Kılınç depremlerin hemen ardından holding olarak sahaya çıkarak yardım çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Holdingimizin milletimizle el ele sürdürdüğü kampanya ile bundan sonra yardımlarımızın inşallah devamı gelecektir.

Yayınlanma Tarihi : 14/4/2023 17:53

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek