AKBULUTLAR BEKO 4. ŞUBESİNİ AÇTIAKBULUTLAR BEKO 4. ŞUBESİNİ AÇTI

AKBULUTLAR BEKO 4. ŞUBESİNİ AÇTI

Tekirdağ Merkez ilçesi Süleymanpaşa ’da 3 şubesi bulunan Akbulutlar Beko 4 Şubesini  Hürriyet Mahallesinde açtı.

Hürriyet Mahallesi Öğretmenler Caddesinde  Migros’un alt kısmında  görkemli bir şekilde açılan 4. Şubenin açılışına Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ün yanısıra  Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun,Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer,  Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Emniyet Müdürü Hakan Fındık, Tekirdağ eski Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Beko Genel Müdürü Can Dinçer, Beko Pazarlama Müdürü Mehmet Tüfekçi, Beko Satış Direktörü Burak Bilgisel, Beko Marmara Bölge Müdürü Ayhan Yavaş,  Meclis Üyeleri  ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan işletme sahibi ve Süleymanpaşa Meclis Üyesi Tuncer Akbulutlar Beko’nun Tekirdağ’da temsilcisi olan Akbulutlar’ın 1990 yılının başlarında  Hüsnü Akbulutlar tarafından kurulduğunu  markanın misyon ve vizyonunu benimsemiş bir aile işletmesi olduğunu söyledi.

Tuncer Akbulutlar “Firmamız 4. Şubesini açarak Beko’nun dünya markası olma hedefine ulaşma yolunda onunla birlikte 1 adım daha yürümenin haklı gururu içindedir” dedi.

Açılış konuşmasını yapan işletme sahibi ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Tuncer Akbulutlar;“Bugün burada bir araya gelmemizde büyük pay sahibi olan Beko markasının Akbulutlar Limited Şirketi’nin 4.şubesi olan Hürriyet Mahallesi Şube Açılışımıza hepiniz hoş geldiniz!” diyerek sözlerine başlarken konuşmasının devamında şunları söyledi:

“BİR ADIM DAHA YÜRÜMENİN HAKLI GURURU İÇERİSİNDEYİZ”

“Beko markasının Tekirdağ temsilcisi olan Akbulutlar Limited Şirketi, Hüsnü Akbulutlar öncülüğünde 90’lı yılların başında kurulmuş, markanın misyon ve vizyonunu benimsemiş bir aile işletmesidir. Akbulutlar, Tekirdağ’da 4. şubesini açarak Beko’nun dünya markası olma hedefine ulaşması yolunda onunla birlikte bir adım daha yürümenin haklı gururu içerisindeyiz.

EKONOMİMİZ GÜÇLENDİKÇE DEMOKRASİ DAHA İYİ YERLEŞİR VE DÜNYADAKİ İTİBARIMIZ ARTAR”

Mutluluk paylaşıldıkça büyürmüş. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp bizimle mutluluğumuzu paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Konuşmamı markamızın kurucusu rahmetli Vehbi Koç’un sözleriyle bitirmek istiyorum; ‘Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız.

Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir ve dünyadaki itibarımız artar.’

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk te  Tekirdağ’da ilk defa bir işletme açılışına katıldığını dile getirdi ve işletme sahiplerine bol kazançlar diledi.


 

Yayınlanma Tarihi : 7/5/2024 23:32

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek