Ak Parti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan A. 
 Adayı Muharrem Akyüz kahvaltılı basın toplantısı düzenlediAk Parti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan A. Adayı Muharrem Akyüz kahvaltılı basın toplantısı düzenledi

Ak Parti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkani A.Adayi Muharrem Akyüz kahvaltı basın toplantısı düzenledi

Karadenizliler Derneği  Yönetim Kurulu ve Kadın Kolları Başkanımız ve Yönetim kurulu  ve değerli dernek üyesi kardeşlerim.

Sivil Toplu Örgütleri Başkan ve Yöneticileri, Çok Değerli  Basın mensupları  Çok değerli iş arkadaşlarım

Sevgili Hanımefendiler Beyefendiler değerli tüm katılımcılar,

Hepiniz Süleymanpaşa Belediyesi Aday Adaylığı için  yapılan bu toplantıya hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Hepinizi Saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Davetimize icabet eden tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.

Sözlerime  başlamadan önce  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü nedeniyle  rahmetle ve saygıyla anıyorum. Atatürk fikren içimizde ilelebet yaşayacaktır.

Yarın 13 Kasım  Tekirdağ’mızın kurtuluşu olması sebebiyle  Tekirdağ’ın kurtuluşunda can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum.

1879 da kurulan  Tekirdağ Belediye Başkanlığı, İlk belediye başkanı olan Hasan Cemal Baba ve büyükşehir olmadan önceki son belediye başkanı olan Adem Dalgıç’a hizmetlerinden dolayı  çok teşekkür ederim.

Kurucu Süleymanpaşa Belediye başkanı Ekrem Eşkinat , Cüneyt Yüksel’e ve mevcut belediye başkanı Hüseyin Uzunlar ’ada   yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Belediye başkanı olarak görev yapan ve vefat eden tüm belediye başkanlarına da  Cenab-ı Allahtan rahmet dilerim.

Bu şehre Hizmet eden taş taş üstüne koyan bir çivi dahi olsa çakan herkesten Allah razı olsun. Bugün burada çok hayırlı olmasını temenni ettiğimiz bir görev  niyetiyle  toplanmış bulunuyoruz.

31.03.2024 tarihinde  yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde  Süleymanpaşa belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisinden  aday adaylığımı Süleymanpaşa halkına  ilan ediyorum.

Cumhur ittifakı olarak  katılacağımız bu seçimde  Süleymanpaşa belediyesini Cumhur iltihakı ortaklarımızla  Ak belediyecilik hizmetlerini sürdürmeye  devam edeceğiz.

Çıktığımız bu yolda Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun. Bu güzide  ve nadide  ilçemize Cenab-ı Allah bize hizmet etmeyi  nasip etsin.

Cumhuriyetimizin  100. Yılında  100.cü yıla yakışır daha Çağdaş daha Uygar Barış içinde  tüm farklılıklarımıza rağmen bir horon halkası gibi el ele tutuşup  kardeşçe yaşayabileceğimiz herkesin benim ilçem diyebileceği ve tüm Türkiye’ye  örnek olacak bir ilçe belediyeciliği yapmak için  59 projemizle Süleymanpaşa ‘ya hizmete hazırız.

 Niyetimiz sarih  hedefimiz hizmet  Cumhuriyetimizin 100 yılında modern Süleymanpaşa mutlu insanlar sloganımızla yola çıktık.

Süleymanpaşa’mızı Trafik düzeniyle ,Sosyal Donatı alanlarıyla ,Sosyal Projeleriyle  Turizme yönelik bir kültür ilçesi yapmak öncelikli hedefimizdir.

Benimle beraber aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Genel merkezimiz gerekli istişareleri yaparak  en doğru ve en adil kararı en kısa zamanda verecektir.

Bu karar herkes için hayırlısı olacaktır.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ının bir marka haline getirdiği  Ak belediyeciliği Cumhur İttifakı  bileşenleriyle beraber Süleymanpaşa ya getirmek  tüm halkımıza sözümüzdür.

1966 Trabzon İli  Akçaabat ilçesi  Gökçeler Köyünde doğdum 1974 yılında Tekirdağ Süleymanpaşa ’ya yerleştim  yaklaşık 50 yıldır Süleymanpaşa’da yaşıyorum  Mali Müşavirim Süleymanpaşa’nın önde gelen   firmalarda  Mali Müşavirlik  olarak çalıştım . Üst düzey yöneticilik yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Tekirdağ Spor ,Yılmaz Spor, Çiftlikönü Spor, Karadeniz Sporda amatör futbol oynadım. Karadeniz sporda bir dönem kulüp başkanlığı yaptım.

2009 yıllından beri Tekirdağ Karadeniz İlleri  Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı yapıyorum.Bu dernek çatısı adı altında görev yaptığım sürece  dernek bünyesine  1200 metre kare kapalı alan  Kültür merkezi ve düğün salonu , 1800 metre kare 3 katlı  taziye evi ve hizmet binaları kazandırdık. Süleymanpaşa’ın  Kültürüne ,kardeşliğine  Birlik ve Beraberliğine katkı veren Karadeniz Yayla Şenlikleri organize ettik. En son yapılan 19.cu yayla şenliğine  3 günde beşyüz bin kişiyi misafir ettik. Derneğimizi Türkiyede Fiziki mekanlarıyla üye sayısıyla  ,hizmetleriyle bir marka haline getirdik ve diğer hemşeri derneklerine örnek hale dönüştürdük.

Siyasete  Akpartiyle başladım kurucu il yönetim kurulu üyesim bir dönem AR-GE Bilim Başkanlığı bir dönem  Sosyal İşler Birim Başkanlığı yaptım partinin her kademesinde aktif görevler aldım. Yöntimlerde olmaksızın her seçimde  aktif olarak SKM nin  görevlendirmelerinde  aktif olarak çalıştım.

Bu aday adaylığı sürecinde  bana destek olan  dernek yönetim kurulu arkadaşlarıma  ,Kadın Kolları Başkan ve üyelerine, tüm hemşeri dernek başkanları ve yönetimlerine, iş arkadaşlarıma,  aileme, dernek üyelerime  siz değerli basın mensuplarına  tüm dost ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.

 

Yayınlanma Tarihi : 12/11/2023 12:52

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
kiraz fest.