AK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Mestan Özcan, Süleymanpaşa’da seçim irtibat merkezinin açılışını gerçekleştirdiAK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Mestan Özcan, Süleymanpaşa’da seçim irtibat merkezinin açılışını gerçekleştirdi

AK Parti Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Mestan Özcan, Süleymanpaşa’da seçim irtibat merkezinin açılışını gerçekleştirdi

Tüm vatandaşları çaya beklediğini ifade eden Özcan, Biz 14 yıldır bu partinin neferi olarak gece gündüz çalıştık, motivazyonumuz çok fazla mecliste Tekirdağ'ı  çok güçlü temsil etmek gerek çünkü nüfüsumuz artıyor Türkiye içinde Tekirdağ potonsiyeli yüksek bir şehir elbette 2-3 vekille olcak iş değil çok kaliteli aday listemiz var adaylarımız ince eleyip sık dokundu ümit ediyoruz tüm liste Tekirdağ'ı temsil edeceğiz ve merkezin hayırlı olmasını diledi.

Özcan yaptığı açıklamada; “Bugün bizler için çok güzel bir gün. Hemşehrilerimle birlikte, dava arkadaşlarımla birlikte seçim irtibat merkezimizin açılışını yaptık. Tüm hemşehrilerimi buraya çayımızı içmeye davet ediyorum. Önümüzde bizleri bekleyen çok önemli bir seçim var. Allah'ın izniyle bu seçimlerden de büyük bir zaferle çıkacağız. Ben 11 ilçemizin ve bu şehirde yaşayan herkesin milletvekili olacağım.

Kadınlar için, gençlerimiz için ve her yaştan hemşehrimiz için çalışacağım” şeklinde konuştu.

Yoğun katılımla gerçekleştirilen seçim irtibat ofisinin açılışına AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ve yönetimleri, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve yönetimi, Süleymanpaşa Belediye Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Yayınlanma Tarihi : 25/4/2023 23:37

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek