15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun!

Aziz Milletimizin mazisi çağ açıp, çağ kapatan fetihler, destansı mücadelelerle doludur. Tarihin her döneminde geçmişinden aldığı kuvvet, cesaret ve ilhamla hürriyet ve bağımsızlığından taviz vermeyen milletimizin destansı mücadeleleri, gelecek nesillere aktarılarak yaşatılır ve milli bilinç böylece sürekli uyanık ve aktif tutulur.

15 Temmuz 2016 gecesi tarihi nice zaferlerle dolu yüce milletimiz; Bir kez daha tarihine ve ecdadına yakışır bir şekilde darbeye kalkışan içimize sızmış vatan hainlerine milletimize ait olan tanklara, silahlara, ve uçaklara düşmana karşı olarak kullanacaklara halkımıza namluyu doğrutlmuşlardır.

Milli mücadele döneminde olduğu gibi, ülkemiz üzerinde oyananmak istenen hain darbe girişimi karşısında milletimiz etle tırnak olmuş, birbütün olarak darbecileri beklemedikleri karşı koyma ile püskürtürek hainlere hadlerini bildirmiştir.

15 Temmuz darbe girişimi'nin yaşandığı o karanlık gecede Çanakkale ruhu, Kurtuluş savaşı ruhu bir kez daha tezahür etti. Milletimiz açılan ateşlere, atılan bombalara, yöneltilen tehditlere, gözlerinin önünde şehit edilen vatandaşlara rağmen meydanı darbecilere bırakmayarak ülkesine ve milli iradeye sahip çıktı ve bu vatan hainlerine karşı darbe bertaraf edildi.

Ülkemizin birliği ve devletimizin bekası için canlarını feda ederek şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, Milletimizin ve hemşerilerimizin 15 Temmuz demokrasi ve Milli birlik günü'nü anıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

internet sitemiz


nasıl olmalı
iyi
güzel
güncellenmesi gerek
onur bozkurter