Yeşilay Farkındalık Kupası özel ödülleri sahiplerini bulduYeşilay Farkındalık Kupası özel ödülleri sahiplerini buldu

Yeşilay Farkındalık Kupası özel ödülleri sahiplerini buldu

Bugün düzenlenen Tekirdağ Trofesi 2. Ayak Yelken Yarışlarına; Bulgaristan'dan Port Bourgas Sailing Club ile Çanakkale İçdaş Spor Kulübü ve Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü takımlarından toplam 58 yelkenci katılım gösterdi. Gerçekleştirilen üç yarış sonucu dereceye giren 29 yarışmacıya Şube Başkanımız Sn. Zafer SOYKIRLI, Yönetim Kurulu ve Kadın Komisyonu Üyemiz Sn. Meral KURUL, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Gençlik Komisyonu Başkanımız Sn. Muhammed KALKAN, Gençlik Komisyonu Üyesi Gönüllümüz Sn. Mert ZEYBEK, Şube Personelimiz Sn. M. Fatih ÖZDEMİR, Narko Tekirdağ ekibi ve Yelken İhtisas Kulübü Yönetimi tarafından Yeşilay Farkındalık Kupası madalyaları takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Şube Başkanımız Sn. Zafer SOYKIRLI, konuşmasında Bağımlılıkla Mücadelemizde Sporun Önemi'ne dikkat çekerken katılım sağlayan tüm yarışmacılara başarılar dileyerek velilerine de teşekkür etti.

Ödül töreni sonrası Yönetim Kurulumuz tarafından yarış hakemlerine de teşekkür belgeleri takdim edilirken; Şube Başkanımız Sn. Zafer SOYKIRLI, Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Komodoru Göksel KARAEVLİ'ye de özel Yeşilay Nostalji Tabak plaketimizden sunarak ayrıca teşekkür etti. Komodor Sn. KARAEVLİ tarafından, Başkanımız Sn. SOYKIRLI'ya kulüp forsunun takdim edilmesiyle ödül töreni son buldu.

Böylesi güzel ve anlamlı bir organizasyondaki emekleri için; başta TBM İl Koordinatörümüz ve Yelken İhtisas Kulübü Baş hakemi Sn. Bingül KEMİKSİZ UZEL ile parkur Kurucu hakemi Berk UZEL'e, Türkiye Yelken Federasyonu Tekirdağ İl Temsilcisi Şenol Birol UZEL'e, Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü Komodoru Göksel KARAEVLİ ve tüm TYİK Yönetimine, Bağımlılıklarla Mücadelemize katkılarından ötürü canı gönülden teşekkür eder; minnet ve şükranlarımızı sunarız

Yayınlanma Tarihi : 1/5/2022 19:18